Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 67

Kierownik
p.o. Beata Gelo
Standardowe godziny otwarcia
poniedziałek: 10:00-19:00
wtorek: 10:00-20:00
środa - piątek: 10:00-19:00
O placówce

Reaktywowana Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 67 (występująca pod alternatywną nazwą „Gdzie” widoczną na markizach okiennych) świadczy usługi w zakresie wypożyczania zbiorów książkowych i multimedialnych, usługi reprograficzne (ksero, skan)  oraz umożliwia dostęp do Internetu zarówno na urządzeniach stacjonarnych jak i mobilnych (bezpłatne Wi-fi).

Dodatkowo można skorzystać z tabletów z dostępem do Internetu oraz posłuchać muzyki na sprzęcie grającym, a także sprawdzić zakup nowości na ekranach dotykowych zamontowanych w regałach na salach.

Zmienił się profil Biblioteki – zdecydowaliśmy się na gromadzenie zasobów beletrystycznych, zrezygnowaliśmy natomiast z literatury popularnonaukowej.

Chcemy dla Państwa stworzyć entourage klubowy – miejsce, w którym chce się spędzić czas samotnie i w towarzystwie,  niezobowiązująco, na leżaku, pufie, na bosaka na dywanie z dziećmi.

Miło, przyjemnie i na luzie.

Podmiot udostępniający informacje:Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy

Dodano przez:Agnieszka Grubska, 22/05/2023

Ostatnio zmodyfikowano / zatwierdzono przez:Agnieszka Grubska, 03/02/2024

Liczba odsłon: 63

Działalność

Cytaty (slider)

Dbanie o stały rozwój zatrudnionych w bibliotece pracowników, dążenie do doskonalenia środowiska zawodowego oraz wspieranie koleżanek i kolegów, zwłaszcza podwładnych w rozwijaniu kompetencji zawodowych.

Tworzenie przyjaznej biblioteki i spełnianie oczekiwań wszystkich jej użytkowników. Życzliwe traktowanie wszystkich tych, którzy chcą skorzystać z oferty biblioteki.

Rozwijanie i zaspokajanie potrzeb czytelniczych mieszkańców dzielnicy Śródmieście i Miasta Stołecznego Warszawy oraz upowszechnianie wiedzy i rozwoju kultury.

Zapewnienie Czytelnikom dostępu do wszelkiego rodzaju informacji. Stwarzanie warunków i umacnianie nawyków czytelniczych wśród dzieci od lat najmłodszych.

Otaczanie szczególną troską użytkowników niepełnosprawnych oraz tych, którzy znajdują się w trudnej sytuacji społecznej.

Udział w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego i dbanie o zachowanie tożsamości kulturowych.